eXtreme telecomthe ultimate technologies
 початок     про eXtreme telecom     послуги     партнери  
початок
послуги
 передача голосу
 ip-телефонія
 
- доступ по картках
- корпоративний доступ
контакти
карта сайту

версія для друку
 
 доступ по картках
 


«Х-Картка» - це телефонна картка попередньої оплати міжнародних та міжміських переговорів. Телефонні картки випускаються різними номіналами і задовольняють потреби різних категорій споживачів. Картки пропонуються всім тим, кому доводиться телефонувати в інші міста та країни по особистим або службовим справам.

X-картка являє собою пластиковий прямокутник, на лицевому боці якого вказаний її номінал у тарифних одиницях, а на зворотньому - номери доступу до системи, інструкція по користуванню, термін дії картки, її номер та унікальний PIN-код, закритий непрозорим захисним шаром. З моменту придбання картки її власник несе усі ризики, пов"язані зі спробами несанкціонованого використання його PIN-коду.

Придбавши таку картку, ви автоматично одержуєте Персональний Ідентифікаційний Код (PIN-код) доступу до мережі Екстрім Телеком, який дати вам змогу телефонувати до будь-якої країни світу, а на особовий рахунок вноситься сума, відповідна до номіналу картки. Одразу після закінчення розмови з вашого рахунку буде списана сума, розрахована у відповідності тривалості розмови та дійсних тарифів.

Х-картка призначена для оплати виключно міжміських та міжнародних переговорів і не може використовуватися як таксофонна.

Користуватися Х-карткою вигідно, зручно і дуже просто:

  • завдяки використанню новітніх технологій ви будете мати можливість телефонувати в більш ніж 200 країн світу за найбільш вигідними тарифами з посекундною тарифікацією, тим самим значно зменшуючи витрати на міжміські та міжнародні переговори;
  • ми пропонуємо низькі тарифи, які дозволять вам економити в середньому до 80% вашого бюджету у порівнянні зі звичайним автоматичним телефонним зв"язком, легкий дозвон по багатоканальним телефонам та відмінну якість зв"язку;
  • наші оператори та довідкова служба працюють цілодобово;
  • відпадає необхідність заключати договір на надання послуг, треба лише купити картку;
  • при використанні карток непотрібно сплачувати рахунки за телефонні переговори, а також абонентську плату, при цьому ви повністю контролюєте свої витрати - ви не можете витратити більше, ніж ви заплатили за картку;
  • Х-картка не потребує активації, тому її можна використовувати одразу після покупки;
  • Х-картка має тривалий термін дії: її можна використовувати на протязі 6 місяців від першого користування;
  • з Х-карткою ви одночасно одержуєте повну мобільність, з нею ви можете телефонувати з будь-якого телефону, офісного, домашнього, мобільного та навіть з таксофону та телефону, на якому заблокований вихід на автоматичний міжміський та міжнародний зв'язок;

щоб зателефонувати достатньо набрати вказаний на картці міський телефонний номер і слідкувати інструкції, надрукованій на її зворотньому боці.

Х-картки від Екстрім Телекому - це універсальне рішення для комфортного спілкування, на яке ви завжди можете покластися.

вгору  
 
пов'язані теми
корпоративний доступ
конференцзв'язок
 

» 

© 2000 — 2009 eXtreme telecom.
Всі права застережено