eXtreme telecomthe ultimate technologies
 початок     про eXtreme telecom     послуги     партнери  
початок
послуги
 передача голосу
 
 ip телефонія
- доступ по картках
- корпоративний доступ
контакти
карта сайту

версія для друку
 
 ip-телефонія
 
Незважаючи на свій досить юний вік IP-телефонія розвивається величезними темпами і стає однією з найважливіших телекомунікаційних технологій. За прогнозом аналітиків Gartner Group у 2003 році обсяг світового VoIP ринку досягне 19 млрд. доларів.

Світ вже усвідомив перспективність цього недорогого і якісного виду зв'язку, і вже сьогодні все більше і більше компаній оптимістично ставляться до передачі голосу по IP-мережах і впроваджують цю технологію, оскільки вона обіцяє знизити адміністративні витрати (особливо на міжміські та міжнародні переговори) і перетворити телефон у сучасний телекомунікаційний засіб. У 2001 році доля світового голосового телефонного трафіку, що передавався за допомогою ІР-мереж, зросла до 6 відсотків усього світового міжнародного трафіку у порівнянні з 3,8 відсотками у 2000 році й склала більше 10 млрд. хвилин. Тому не дивно, що в останньому звіті консалтингової групи Frost and Sullivan, прогнозується, що у 2007 році 75 відсотків світового голосового трафіка буде передаватися за допомогою IP-протоколів, а за результатами досліджень, проведених у жовтні 2001 року і що охопили 200 великих західноєвропейських компаній, 85 відсотків респондентів відповіли, що в найближчу пару років вони «хотіли б» і «дуже хотіли б» запровадити в себе корпоративні мережі на основі IP VPN. І вже у найближчому майбутньому розвиток ІР-телефонії піде по шляху надання нових послуг, неможливих для традиційної телефонії. І саме в цьому, а не в економії засобів на міжнародних і міжміських дзвінках, буде полягати головна перевага IP-телефонії

Компанія Екстрім Телеком пропонує вам та вашим співробітникам доступ до мережі IP-телефонії компанії Екстрім Телеком, абоненти якої мають можливість використовувати високоякісні опто-волоконні канали компанії для проведення міжміських та міжнародних переговорів по найбільш вигідним тарифам і при цьому одержати економію до 80% відсотків бюджету у порівнянні з роботою по звичайним телефонним лініям.

В залежності від побажань клієнтів Екстрім Телеком пропонує різноманітні схеми підключення до своєї мережі: по картках ІР-телефонії, контрактне, корпоративне з наданням PIN-кодів, корпоративне по АВН та безпосереднє підключення УАТС клієнта до шлюзів ІР-телефонії у точці присутності Екстрім Телекома.

вгору  

 
пов'язані теми
доступ по картках
корпоративний доступ
конференцзв'язок
 

» 

© 2000 — 2009 eXtreme telecom.
Всі права застережено