eXtreme telecomthe ultimate technologies
 початок     про eXtreme telecom     послуги     партнери  
початок
послуги
 передача голосу
 ip-телефонія
 
- доступ по картках
- корпоративний доступ
контакти
карта сайту

версія для друку
 
 корпоративний доступ
 


Якщо по роду діяльності вашій компанії доводиться доволі багато спілкуватися з іноземними партнерами, Екстрім Телеком пропонує скористуватися корпоративним доступом до наших послуг.

Після підписання контракту на обслуговування вашій компанії буде виділена необхідна кількість кодів доступу. Окрім єдиного PIN-кода для всієї компанії кожному співробітнику або відділу може бути наданий персональний PIN-код, що дозволяє персоніфікувати витрати на телефонні розмови. Крім того такий, PIN-код дозволить його власнику вести переговори з будь-якого телефону як у офісі, так і за його межами, у тому числі з мобільного, таксофону або з телефону, на якому заблокований вихід на автоматичний міжміський та міжнародний телефонний зв"язок.

Якщо для міжнародних або міжміських переговорів передбачається використовувати лише визначені телефонні номери, то в такому випадку клієнт може скористатися послугою підключення по АВН (автоматичному визначенню номерів), при цьому необхідність набирати PIN-код відпадає.

Для зручності клієнтів можливий і комбінований доступ, коли, наприклад, відповідальним особам виділяються власні PIN-коди, а решта телефонів підключаються по АВН.
Такий доступ є найбільш простим способом підключення, при якому з'єднання з мережею компанії Екстрім Телеком здійснюється по телефонній мережі загального користування, й не вимагає жодних капіталовкладень. Це рішення є економічно вигідним для компаній будь-якого масштабу.

Крім того, Естрім Телеком пропонує додаткові сервісні функції, наприклад, програмування УАТС клієнта таким чином, щоб він мав змогу телефонувати за допомогою набору скороченого телефонного номера.

Розрахунки за використання послугами можуть здійснюватися як по єдиному клієнтському рахунку, так і по рахунках на кожний окремий номер.

Окрім вигідних тарифів, корпоративний доступ дасть вам змогу регулярно одержувати деталізовану статистику розмов, що допоможе вам планувати витрати та контролювати витрати співробітників вашої компанії на міжнародний та міжміський телефонний зв'язок

Сучасний бізнес неможливо уявити без постійного спілкування, ділових зустрічей, інформаційного обміну та оперативного прийняття рішень. Поступовий економічний розвиток суспільства призводить до укрупнення компаній, виходу їх на світовий ринок, появи нових філіалів, залучання до цього процесу нових партнерів та постачальників.

Такі ринкові умови у першу чергу потребують технічних рішень, які дозволили учасникам бізнес процесу спілкуватися між собою, незалежно від їхнього місцезнаходження, так, як би вони знаходилися в одному офісі.


вгору  
 
пов'язані теми
доступ по картках
конференцзв'язок
 

» 

© 2000 — 2009 eXtreme telecom.
Всі права застережено