eXtreme telecomthe ultimate technologies
 початок     про eXtreme telecom     послуги     партнери  
початок
послуги
 передача голосу
 
   конференцзв'язок
контакти
карта сайту

версія для друку
 
 конференцзв'язок
 


Компанія Екстрім Телеком пропонує своїм клієнтам послуги конференцзв"язку (Conference Calling), що надають можливість проведення аудіоконференція для декількох учасників по звичайному телефону. Ця послуга ідеально підходить для підприємств, співробітники яких регулярно спілкуються з партнерами у регіонах України або закордоном, для проведення зустрічей, засідань та коференцій з регіональними представництвами, дістріб"юторами и т. ін.
Ця послуга дасть вам змогу спростити процес спілкування, підвищити продуктивність праці, знизити витрати на відрядження та поїздки й прискорить ваш бізнес. Ваші співробітники зможуть плідно працювати в офісі замість того, щоб витрачати час в дорозі.

Замовивши послуги, пропоновані компанією Екстрім Телеком, ви отримаєте надійне високошвидкісне підключення до мережі компанії Екстрім Телеком, заснованої на використанні високопродуктивних оптичних каналів, а численні пірінгові угоди і прямі міжмережеві з'єднання (інтерконнект) між мережею компанії Екстрім Телеком та опорними мережами ведучих міжнародних операторів і сервіс провайдерів, ідеологія мережі, побудованої на використанні винятково першокласного обладнання та програмного забезпечення фірми CISCO, концентрація компанії на сервісах, в основі яких лежить використання IP стандартів і протоколів, а також цілодобові моніторинг Центром Керування Мережею (Network Operations Center) всіх вузлів мережі та регулярне відстеження статистики по завантаженню магістральних каналів і служба підтримки клієнтів служать заставою високої надійності і якості наданих послуг, одними з показників яких є малі значення затримок і низький відсоток втрат пакетів, а також можливість гнучкого розширення в залежності від ваших потреб.

вгору  

 
пов'язані теми
ip-телефонія
 

» 

© 2000 — 2009 eXtreme telecom.
Всі права застережено