eXtreme telecomthe ultimate technologies
 початок     про eXtreme telecom     послуги     партнери  
початок
послуги
 послуги інтернет
 
   ip-транзит
контакти
карта сайту

версія для друку
 
 ip-транзит
 


Для операторів зв'язку, Інтернет сервіс провайдерів, в тому числі і для провайдерів IP-телефонії eXtreme telecom пропонує послуги IP-транзиту, які забезпечують високошвидкісний виділений доступ в Інтернет операторського класу. IP-транзит дозволяє клієнту звертатися до любого домену чи хосту, розташованого в будь-якій точці світу, при цьому інформаційний обмін (прийом і передача трафіка) відбувається з гарантованим класом якості.

Основу IP-транзиту складає волоконно-оптична IP-мережа. eXtreme telecom активно і плідно співпрацює з ведучими міжнародними і вітчизняні операторами зв'язку і постачальниками телекомунікаційного устаткування. Ідеологія мережі, побудованої на використанні винятково першокласного обладнання та програмного забезпечення фірми CISCO, пірінгових угод і міжмережевих з'єднаннь (інтерконнектів) з опорними мережами ведучих міжнародних і вітчизняних операторів, концентрація компанії на сервісах, в основі яких лежить використання IP стандартів і протоколів, а також цілодобовий моніторинг роботи мережі є заставою високої надійності і якості послуг, що надаються.

IP-транзит може надаватися з пропускною здатністю від 128 кбіт/сек до 2 Мбіт/сек, при цьому забезпечується підтримка практично усіх найбільш розповсюджених інтерфейсів (G.703, V.35, X.21, Ethernet).

вгору  
показати оформити замовлення IP-транзиту
     
Назва організації:
 
Контактний телефон
 
Ім'я контактної особи
 
Адреса електронної пошти
 
Адреса встановлення каналу
 
Швідкість передачі данних
 
     
 
вгору  
 
 
пов'язані теми
 передача даних
 передача голосу
 

» 

© 2000 — 2009 eXtreme telecom.
Всі права застережено