eXtreme telecomthe ultimate technologies
 початок     про eXtreme telecom     послуги     партнери  
початок
послуги
 послуги інтернет
 
 доступ до мережі
- виділена лінія
- комутований доступ
контакти
карта сайту

версія для друку
 
 доступ до мережі інтернет
 


Останнім часом Інтернет став основою роботи і важливою складовою успіху багатьох компаній та особистостей: сьогодні величезне число угод здійснюється за допомогою Інтернет, не кажучи вже про те, що він є невичерпним джерелом ділової інформації і могутнім засобом зв'язку. А якісний і надійний доступ до мережі Інтернет є одним із ключових моментів, що сприяють росту і зміцненню конкурентноспроможності вашої компанії.

Незалежно від того чи є ви приватною чи юридичною особою, невеликою компанією чи представництвом транснаціональної корпорації eXtreme telecom може запропонувати вам широкий спектр різних видів підключення до мережі Інтернет, серед яких ви завжди зможете знайти найбільш відповідний вашим потребам: від комутованого доступу по телефонній мережі загального користування до доступу по виділених каналах.

Крім того, eXtreme telecom запропонує вам весь спектр додаткових Інтернет послуг, в тому числі послуги електронної пошти, web-хостингу, виділення IP-адрес, реєстрації і підтримки доменних імен, служби розсилок новин, що дозволить вам сформувати повний комунікаційний пакет.

Висококваліфікований технічний персонал компанії eXtreme telecom забезпечить постійний моніторинг роботи мережі, а служба підтримки клієнтів цілодобово готова зробити все необхідне, щоб використання послуг було простим та приємним.

вгору  

 
пов'язані теми
 виділена лінія
 комутований доступ до інтернет
 передача даних
 передача голосу
 

» 

© 2000 — 2009 eXtreme telecom.
Всі права застережено