eXtreme telecomthe ultimate technologies
 початок     про eXtreme telecom     послуги     партнери  
початок
послуги
 
   колокація
контакти
карта сайту

версія для друку
 
 колокація обладнання
 


Послуга по колокацїї обладнання від компанії Екстрім Телеком надає нашим клієнтам можливість розміщати своє обладнання в спеціально обладнаних приміщеннях у точках присутності нашої компанії на території України.
Корпоративним клієнтам і сервіс провайдерам ми пропонуємо різноманітні технічні рішення і необхідну інфраструктуру для розміщення ваших серверів і мережевого обладнання для передачі даних або голосу.

Розміщаючи обладнання в наших точках присутності, ви зможете знизити первісні капітальні вкладення, необхідні для будівництва своєї власної точки присутності і заощадити засоби, що у цьому випадку можуть бути спрямовані на розширення вашої мережі і вашого бізнесу, поліпшити якість послуг, що ви надаєте своїм клієнтам, одержуючи пряме підключення до мережі компанії Екстрім Телеком чи високошвидкісний доступ до Інтернет.

Ми надаємо надійний сервіс, що найбільш повно відповідає потребам вашого бізнесу. Для розміщення обладнання ви можете орендувати необхідну кількість стійок, шаф або квадратних метрів площі. Можлива оренда як цілих стійок, так і їхніх частин. Крім того, на прохання клієнта можуть встановлюватися і його власні стійки. Передбачається можливість подачі необхідного живлення.

На технічних площадках компанії Екстрім Телеком передбачені:

  • Служба охорони, включаючи систему відеоспостереження
  • Стабілізоване електроживлення і джерела безперебійного живлення
  • Система кондиціонування
  • Цілодобовий моніторинг і технічна підтримка
  • Кваліфікований технічний персонал

Екстрім Телеком пропонує послуги по розміщенню обладнання винятково клієнтам, яким надаються інші послуги компанії Екстрім Телеком


вгору  
 
пов'язані теми
 послуги
 послуги інтернет
 передача голосу
 передача даних
 

» 

© 2000 — 2009 eXtreme telecom.
Всі права застережено