eXtreme telecomthe ultimate technologies
 початок     про eXtreme telecom     послуги     партнери  
початок
про eXtreme telecom
послуги
партнери
контакти
карта сайту

версія для друку
 
 про компанію eXtreme telecom
 
eXtreme telecom (Київ) працює в сфері надання широкого спектру IP-послуг на телекомунікаційному ринку України. Компанію було засновано на початку 2000 р., однак за цей відносно короткий проміжок часу, завдяки правильно обраній стратегії розвитку і потенціалу, їй вдалося завоювати гідне місце на постійно зростаючому українському ринку IP-послуг.

Сьогодні eXtreme telecom має розгалужену інфраструктуру по території України, володіє високоякісними оптичними каналами. Має розвинуті та плідні відносини з багатьма ведучими міжнародними та вітчизняними операторами зв'язку і постачальники телекомунікаційного обладнання. Мережу компанії побудовано на основі застосування винятково обладнання фірми CISCO. Сьогодні eXtreme telecom пропонує корпоративним клієнтам та Інтернет-сервіс провайдерам високоякісний доступ до Інтернет, послуги IP-транзиту, оренду виділених каналів передачі даних, послуги по створенню корпоративних мереж, послуги по колокації обладнання та хостінгу, а також широкий спектр послуг по передачі голосового трафіку в ІР-мережах.

eXtreme telecom активно розвиває й удосконалює свій бізнес і постійно шукає нових партнерів для взаємовигідного співробітництва.


вгору  


 
пов'язані теми
 контакти
 партнери
 послуги
 

»  Автобазар Киева и Украины

© 2000 — 2009 eXtreme telecom.
Всі права застережено